Ostatnie realizacje

Ponieżej prezentujemy ostatnio zrealizowane projekty stron internetowych. Z uwagi na poufność klientów, których witryny są pozycjonowane, nie ujawniamy adresów stron pozycjonowanych, oraz informacji o frazach. Tym samym nie prowadzimy portfolia dotyczącego pozycjonowania.


Mera-Pnefal
URL: http://www.pnefal.pl
Data oddania: 2011-02-05
Technologie: HTML5, CSS3, Javascript (jQuery)


Strona wprowadzająca linkująca do stron firmowych, należących do grupy Mera-Pnefal.
Zakres prac: Projekt graficzny, złożenie do HTML-a


Quadfun
URL: http://www.quadfun.pl
Data oddania: 2011-02-26
Technologie: HTML5, CSS3, Javascript (jQuery), PHP5, MySQL


Strona firmy umożliwiającej jazdy na quadach oraz imprezy integracyjne. Informacje, galeria, księga gości z zatwierdzaniem nowych wpisów. CMS prosty, wygodny i intuicyjny. Strona przygotowywana z myślą o pozycjonowaniu. Design na bazie poprzedniej, flashowej wersji strony. Lokalizacja toru i odnowy biologicznej oparta o mapy Google.
Zakres prac: Złożenie projektu graficznego do HTML-a, integracja z mapami Google, przygotowanie i wdrożenie autorskiego systemu zarządzania treścią (CMS), w tym obsługa galerii i księgi gości.


Mera Park
URL: http://www.mera-park.pl
Data oddania: 2011-02-10
Technologie: HTML5, CSS3, Javascript (jQuery), PHP5, MySQL


Strona firmowa parku biznesowego w warszawskiej Falenicy. Informacje, formularz zapytania ofertowego, galeria, lokalizacja na mapie. Prosty i intuicyjny system zarządzania CMS pozwalający na edycję podstron, nagłówków, menu itp. Strona przygotowywana z myślą o pozycjonowaniu.
Zakres prac: przygotowanie projektu graficznego, złożenie projektu graficznego do HTML-a, przygotowanie statycznej wersji strony, przygotowanie mapy lokalizacyjnej, integracja z mapami Google, przygotowanie i wdrożenie autorskiego systemu zarządzania treścią (CMS).


Habibi
URL: http://www.habibi.pl
Data oddania: 2011
Technologie: HTML, CSS, Javascript, PHP


Witryna firmy "habibi", oferującej produkty i usługi dla gastronomii, m.in. przyprawy oraz produkty kolonialne. Na stronie znajduje się też oferta dla innych lokali gastronomicznych (palniki do mięsa do kebabu, szkolenia itp.)
Spora część elementów strony na życzenie klienta. Semantyczny kod i przyjazne linki. Projekt graficzny został dostarczony przez klienta.

 
Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych Warszawa - Wawer.