O firmie

Firma "CARSPED" powstała po przemianie ustrojowej na początku lat 90-tych. Początek jej działalności datuje się na 1992r. Początkowo firma zajmowała się transportem, spedycją, naprawą samochodów ciężarowych, oraz sprzedażą wszelkiego typu materiałów budowlanych. Pierwsza siedziba firmy mieściła się przy ulicy Żegańskiej 1 w Warszawskim Międzylesiu. Od początku swojej działalności firma miała charakter rodzinny. W roku 2003 firma przeniosła swoją siedzibę nieco bliżej centrum miasta, i do chwili obecnej mieści się ona w samym centrum dzielnicy Wawer.

W 2009 firma rozszerzyła zakres swojej działalności m.in. o pozycjonowanie , tworzenie stron internetowych, działalność agencji reklamowej, działalność sklepu internetowego, hostingu stron. Na skutek czego powstała marka IGNS.pl zajmująca się szeroko pojętą reklamą internetową (pozycjonowanie, kampanie adwords), oraz usługami webowymi (tworzenie stron, optymalizacja kodu, aplikacje). Mimo nie dużego stażu na rynku reklamy internetowej, firma szybko zjednała sobie zaufanie klientów, w tym takich gigantów jak firma Lebara (www.lebara.no) świadcząca usługi telekomunikacyjne w Norwegii. Dewizą IGNS.pl jest dbanie o potrzeby, oraz jakość usług dla każdego klienta. Jak wiadomo branża SEO/SEM wymaga indywidualnego podejścia do każdej promowanej witryny - takie podejście zapewnia IGNS.pl.

Kolejną marką firmy "CARPSED" jest internetowy sklep komputerowy OkazjeOK.pl. W sklepie sprzedawane są wszelkiego typu peryferia i akcesoria komputerowe takie jak; torby do laptopów, dyski zewnętrzne, monitory LCD etc. W sklepie istnieje możliwość zamówienia dowolnego sprzętu komputerowego, którego nie ma w aktualnej ofercie. OkazjeOk.pl to gwarancja najniższych cen i najszybszej dostawy towaru.

 
Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych Warszawa - Wawer.